Viaggio in Islanda

Home Home
www.stylovaroubenka.cz
Základní údaje o naší roubence PDF Tisk Email

Dopřejte si krásnou roubenku jenom pro sebe. V místě kde žili nejznámější umělci Hlinska malíř Jaroslav Šmídra a sochař Karel Lidický. Užijte si okolní přírodu nebo v ní oslavte Nový rok jako za starých časů.

Zavítejte do Stylové roubenky, která nabídne útulné ubytování až pro 8 lidí najednou. Oslavte tu silvestra anebo si užijte skvělou dovolenou jen 10 km od Žďárských vrchů, vyrazit můžete i do Železných hor.

Roubenka, která prošla celkovou rekonstrukcí, leží sice přímo ve městě, ale je tu klid. Nachází se na kraji historické části města zvané Betlém, který spadá pod „Soubor lidových staveb Vysočina“.

 
Ubytování PDF Tisk Email

Roubená chata se může pochlubit sprchovým koutem, dvěma WC, kamny s pecí, kuchyňskou linkou a ledničkou. Jeden pokoj nabídne ubytování pro tři osoby, ve druhém se pohodlně vyspí čtyři. Navíc ve velké světnici se na peci vyspí jeden dospělý nebo dvě děti.

 
Tipy na výlet PDF Tisk Email
 
Aktivity PDF Tisk Email

Podzim obarví listí, a tak by byl hřích nevydat se do okolí na procházky či na kolo. Najdete tu mnoho zajímavých cyklotras. V zimě vyražte do skiareálu Hlinsko, který nabízí 2 sjezdovky se 3 moderními lyžařskými vleky. Navíc je tu dětský cvičný svah s vlekem zdarma. Kvalitní umělé osvětlení potěší milovníky nočního lyžování. Amatérští i zkušení běžkaři ocení hustou síť běžeckých tratí.

Přímo v Hlinsku je plavecký bazén, zimní stadion a další sportovní vyžití.

Užijte si odpočinek ve starém stylu bez  televize!